אקשן פארק – חוויה מיוחדת לכל גיל

אקשן פארק

אם חיפשתם בילוי יומי עבור ילדכם. בילוי שכולל אקשן, הפתעות וכיף בלתי נגמר. אקשן פארק  בכפר לכיש הוא המקום המושלם עבור ילדכם. אקשן פארק בכפר לכיש ממוקם בלב חורשת אקליפטוס מרהיבה ביופייה ומעניק לכם את ההרגשה כי אתם מנותקים מהעולם החיצון. האקשן פארק בכפר לכיש מאפשר לכם ליהנות עם ילדכם בצורה המקסימלית ולנצל את ימי החופש המתקרבים והבאים בצורה מיטבית.

 

כשאנו חשובים על פארק אנו בדרך כלל חשבים על קרסולה, מגלשות ומתקני כושר מעטים, אך לא כך הוא האקשן פארק. האקשן פארק בכפר לכיש מאגד בתוכו מספר רב של מתקנים, שכולם ביחד יוצרים אצלנו הרגשה של כיף בלתי נגמר. באקשן פארק ילדכם ימצאו מגלשות מים מתנפחות, טרקטורוני שטח המותאמים במיוחד לילדים, מכוניות קארטינג, אומגה מיוחדת, קיר טיפוס מתנפח ועוד מתקנים רבים ומשתנים מעת לעת.

 

אם אתם חוששים להשאיר את ילדכם בפארק עם כל כך הרבה פעילויות, אל לכם לחשוש. האקשן פארק הינו פארק בטיחותי ביותר ומותאם לילדים כבר מגיל שנה. אנו מעסיקים צוות מקצועי ורחב, אשר דואג לכך שהפארק יעמוד בתקנים מחמירים של בטיחות-וכך יוצר הרגשה של כיף מהילדים וביטחון מצד ההורים.

 

האקשן פארק פתוח בימים ראשון, רביעי, חמישי ושישי אך לא בשבתות. כך אנו יוצרים תחושה נעימה של איחוד וחיבור בין הציבור החילוני לדתי ורבים מהמבקרים אצלנו בפארק הן משפחות דתיות. כמובן, שבחגים, כמו חג הפסח המתקרב, האקשן פארק פתוח בכל ימות השבוע ומתאים את עצמו לאווירת החג ולמאכלי החג וכשרותם.

 

אם אתם מעוניינים להגיע לאקשן פארק על מנת לציין אירוע מיוחד אנחנו באקשן פארק נעזור לכם להרים את האירוע עליו אתם חולמים. אקשן פארק מתאים ליצירת אירועים כמו: ימי הולדת, בר מצוות וימי גיבוש כיתתיים. כשאנו סוגרים את מתחם האקשן פארק אנו יוצרים עבור ילדכם את המצע המושלם ליהנות עם חבריהם ולכייף איתם במתקנים הרבים, תוך כדי כיבוד והפעלת מתקנים מיוחדים.

 

אם לכם ילדים יותר מבוגרים ואתם דואגים כי לא יצליחו להשתלב בפארק בוודאי תשמחו לשמוע כי תחום הפעילויות המוטוריות באקשן פארק מתרחב ומתעצם. תחום זה, של הפעילויות המוטוריות, מתהדר בעיקר במסלולי הקארטינג המגוונים בפארק ובמכשירי הקארטינג המסוגננים והמהירים.

 

אנו מעוניינים שתגיעו אלינו בקבוצות גדולות ולכן אנו מספקים הנחות משמעותיות עבור אלו מכם שיגיעו בתור קבוצה וייכנסו לפארק. כמובן שהמחירים משתנים מאוד עבור ילד קטן ( עד גיל 14) או מבוגר, אך אלה כאמור נמוכים יותר עובר הגעה בקבוצות.

 

אז אם בא לכם שילדכם ייהנו מחוויה שונה לגמרי, מפארק שכולל בתוכו פעילויות מגוונות ועשירות. אם אתם מעוניינים באירוע מיוחד עובר ילדכם, יחד עם כל כיתתו או אם סתם מתחשק לכם בילוי יומי שונה, אקשן פארק הוא הפארק האידאלי עבורכם.

כתיבת תגובה