מבחן הפיצות – קופון לפיצה האט עד 31.7.17 – אמריקן אקספרס

פיצה האט

כל מי שאוהב פיצה ידע להסביר מדוע הוא מעדיף פיצה אחת על פני אחרת ויתרה מכך מה הופך פיצה למוצלחת.

כאשר מדובר על מבחן הפיצות יש שלושה דברים שיש להתייחס אליהם וברגע שהם מקבלים התייחסות, אפשר לומר האם הפיצה היא מוצלחת או לא.

דבר ראשון: עובי הבצק של הפיצה

מה שמבדיל כקטגוריה ראשונה בין סוגים שונים של פיצות הוא עובי הבצק של הפיצה. לרוב, הפיצות הטעימות ביותר הן כאלו שהבצק שלהן דק ופריך ולא כאלו שהבצק שלהן עבה ושמנוני. יש משהו בבצק דק שהוא קליל יותר, טעים יותר ומרגישים יותר את התוספות עליו באופן הרמוני. אם רוצים לאכול גוש בצק שמנוני, אפשר פשוט לאכול בורקס או סופגנייה.

דבר שני: סוג רוטב העגבניות שיש על הפיצה

פיצות יכולות להיות בעלות אותו הבצק אבל עם טעם שונה לחלוטין אם רוטב העגבניות שעליהן שונה. כך למשל כאשר יש פיצה עם רוטב עגבניות טרי מול פיצה עם רוטב עגבניות משומרות: טעם שונה בתכלית! על מנת שפיצה תהיה טעימה ככל הניתן יש להשקיע ברוטב העגבניות שיש עליה אחרת זה פשוט לא זה. יש גם פיצות יותר מיוחדות שהרוטב עליהן מורכב מבזיליקום, סלק או כל מיני סוגים שונים ומשונים של ירקות אחרים. גם אותן אפשר לבחון אבל בסופו של דבר אנשים אוהבים את הטעם המוכר והאהוב של פיצה דקה עם רוטב עגבניות טבעי.

דבר שלישי והכי חשוב – כמות וסוגי התוספות על הפיצה

פיצה יכולה להיות עם התשתית הזהה לפיצה אחרת אבל הטעם ישתנה בתכלית בהתאם לתוספות שיש עליה. כך למשל כאשר מדובר על פיצה עם הרבה ירקות או תוספת של גבינה. במקרים כאשר מדובר על אנשים שלא אוכלים פיצה כשרה אפשר להוסיף גם חתיכות נקניק אשר משדרגות את הטעם שלה באופן ברור ומובהק. כאשר מדובר על שילוב טעמים הפיצה בכלל מקבלת נופח אחר: כך למשל כאשר עושים שילוב בין אננס לנקניק פפרוני או בין זיתים ובטטה. השילוב של הטעמים של החמוץ מתוק, חריף מתוק הופך את הפיצה למיוחדת אף יותר.

לקבלת קופון לפיצה האט

כתיבת תגובה